Skwarek Logistic
DAF Truck Service Dealer™

DAF

DAF Genuine Parts
Bezpieczeństwo, niezawodność i optymalne zyski

Każda ciężarówka firmy DAF zjeżdżająca z linii produkcyjnej ma za sobą długą drogę związaną z udoskonalaniem i testowaniem. Dzięki temu wszystkie wyprodukowane przez nas samochody ciężarowe odpowiadają najbardziej surowym wymaganiom z zakresu bezpieczeństwa, niezawodności, wydajności, kosztów eksploatacji i ochrony środowiska. Równie wysokie wymagania firma stosuje w przypadku oryginalnych części DAF. Dzięki temu mogą Państwo osiągać maksymalne zyski z ciężarówek i działalności firmy.Zalety oryginalnych części DAF:

  • Części są w 100% dopasowane do ciężarówek DAF
  • Maksymalna trwałość i osiągi
  • Niezawodność
  • Pełna gwarancja firmy DAF
  • Minimalne koszty eksploatacji

Firma DAF oferuje także doskonałe warunki gwarancji na wszystkie oryginalne części DAF. Jeżeli części są montowane przez dealera firmy DAF, klient otrzymuje nie tylko gwarancję na oryginalne części DAF, lecz także na koszty ich zamontowania. Dlatego też klient kupuje nie tylko oryginalne części DAF, lecz także związane z nimi doświadczenie i serwis.

Dzięki temu, że części są zaprojektowane specjalnie dla danego pojazdu, klient otrzymuje pewność, że razem działają one idealnie, co pozwala osiągnąć maksymalną wydajność ciężarówki.

Firma DAF posiada obszerną sieć punktów dealerskich z wykwalifikowanymi pracownikami w całej Europie. Oznacza to, że klient może w każdej chwili skontaktować się z najbliższym dealerem w sprawie potrzebnych części. Dzięki nowoczesnemu systemowi zarządzania zapasami, dealer firmy DAF jest w stanie niemal zawsze dostarczyć żądaną część. Oryginalne części DAF można rozpoznać po ich oryginalnym opakowaniu.

Kiedy Państwa samochód ciężarowy wymaga naprawy, doradzamy aby wybrać sprawdzoną jakość. Wybierzcie oryginalne części DAF. Zastosowanie części nieoryginalnych może mieć negatywny wpływ na zużycie paliwa w Państwa pojeździe. Ostatecznie prowadzi to do obniżenia zyskowności firmy.

Środki smarne firmy DAF

Środki smarne firmy DAF to integralna składowa oferty DAF Genuine Parts, stanowiąca wyraz naszych starań o satysfakcję klientów. Dzięki szerokiej ofercie środków smarnych firmy DAF jesteśmy w stanie zaproponować środki smarne do każdego modelu silnika firmy PACCAR.

Oferta środków smarujących firmy DAF zawiera wszelkie rodzaje olejów silnikowych, od olejów o wysokiej wydajności po zmniejszające zużycie paliwa, od olejów mineralnych po syntetyczne. Oleje układu napędowego również stanowią ważną część oferty środków smarnych firmy DAF, a składają się na nie oleje przekładniowe do ręcznych i automatycznych skrzyni biegów oraz oleje do mechanizmów różnicowych. Jako uzupełnienie oferty zapewniamy również kompletną gamę płynów chłodzących.

Wszystkie wybrane środki smarne firmy DAF pełnią pięć istotnych funkcji, aby spełnić wymogi wysokich standardów firmy DAF oraz uzyskać jej zatwierdzenie.

1. Smarowanie

Części metalowe w silnikach poruszają się z bardzo dużą prędkością i charakteryzują się niezwykle małą tolerancją odchyleń odległości. Dlatego tak ważne jest zapewnienie prawidłowego smarowania.

2. Uszczelnienie

Mimo że tolerancja odchyleń odległości między tłokiem i ścianą cylindra jest bardzo mała, występuje między nimi minimalna przerwa. Olej pomaga uszczelnić tę przerwę oraz utrzymać stopień sprężania, a tym samym moc silnika.

3. Chłodzenie

Mniej znaną, lecz również bardzo ważną funkcją oleju silnikowego jest przekazywanie temperatury. Przewodzi on ciepło z bardziej rozgrzanych stref silnika i rozprasza je, przechodząc przez chłodnicę oleju.

4. Czyszczenie

Detergenty zawarte w oleju pomagają zapobiegać tworzeniu nagarów na gorących powierzchniach. W ten sposób silnik, a w szczególności jego tłoki, pozostają czyste oraz zapobiega to przywieraniu pierścieni tłokowych.

5. Zapobieganie powstawaniu rdzy

Proces spalania wewnątrz silnika powoduje powstawanie kwasów, które mogą powodować korozję. Olej zawiera specjalne detergenty, które neutralizują powstające kwasy, zapobiegając tworzeniu rdzy.

Złącze Bluetooth
Nr katalogowy 1826638

Świetne rozwiązanie dla telefonów komórkowych wyposażonych w technologię Bluetooth, dla których w ofercie akcesoriów DAF nie ma uchwytu.

Zaprojektowane specjalnie dla firmy DAF, przejmuje funkcje telefonu i synchronizuje się z tablicą DIP.

Obsługuje sterowanie z kierownicy (dla bezpieczeństwa) oraz mocowanie podczas jazdy w trakcie rozmów telefonicznych.


Kompletna lista zgodnych urządzeń znajduje się w katalogu akcesoriów dla pojazdów XF, CF, LF; w sekcji artykułów poprawiających komfort (Easy Drive).

daftrucks.pl at facebook