Skwarek Logistic
DAF Truck Service Dealer™

DAF

O firmie PACCAR Financial
Koncentracja na branży transportowej

Stanowiąca część organizacji PACCAR Inc. firma PACCAR Financial o ponad 50-letnim doświadczeniu w branży transportowej jest głównym źródłem środków finansowania środków trwałych i wyposażenia dla wszystkich klientów PACCAR. Firma PACCAR odnosi sukcesy na całym świecie w zakresie produkcji i sprzedaży wysokiej jakości ciężarówek marki DAF, Kenworth i Peterbilt.

Europejska organizacja PACCAR Financial Europe oferuje swoim klientom szeroką gamę produktów i rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Jako firma leasingowa, będąca częścią organizacji DAF Trucks N.V. jesteśmy głównym przedsiębiorstwem finansującym zakup samochodów ciężarowych marki DAF – zarówno nowych, jak i używanych. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu w branży transportowej możemy zaoferować profesjonalne rozwiązania oraz pełna gamę konkurencyjnych opcji finansowych. To dlatego finansujemy więcej ciężarówek DAF niż ktokolwiek inny.

PACCAR Financial to profesjonalna organizacja, na której możesz polegać w zakresie finansowania kompletnych zestawów: pojazdów nowych i używanych, a także naczep i zabudów. Ponieważ w firmie PACCAR Financial skupiamy się wyłącznie na transporcie, znamy specyfikę tej branży i rozumiemy potrzeby działających w niej przedsiębiorstw. Bez względu na trasy przejazdów ciężarówek i rodzaj przewożonych towarów możesz liczyć na naszą pomoc w zakresie zwiększenia elastyczności finansowej i podwyższenia rentowności Twojej firmy.

Na drodze do sukcesu odpowiedni pakiet finansowy jest tak samo ważny, jak właściwy pojazd. Znamy czynniki decydujące o powodzeniu firm naszych klientów. Wspólnie możemy opracować rozwiązania zawierające opcje, warunki i stawki spłaty, które zapewnią Twojemu przedsiębiorstwu niezbędne, solidne podstawy finansowe. Ponieważ szczycimy się dostarczaniem indywidualnych rozwiązań, preferujemy spotkania osobiste, podczas których omawiamy indywidualnie potrzeby firm.

Nasza europejska centrala znajduje się w Eindhoven, na terenie firmy DAF Trucks, jednak nasze produkty i usługi finansowe są sprzedawane za pośrednictwem europejskiej sieci autoryzowanych dealerów DAF Trucks Sales.

Jeśli chcesz poznać ofertę firmy PACCAR Financial, nasi regionalni kierownicy ds. sprzedaży z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania.

Zapraszamy do kontaktu

Koncentracja na branży transportowej

PACCAR Financial koncentruje się wyłącznie na branży transportowej i wspieraniu klientów, którzy zdecydowali się na zakup ciężarówek DAF – zarówno nowych, jak i używanych. Aby pomóc Ci usprawnić swoją działalność, firma PACCAR Financial zapewnia rozwiązania finansowe dopasowane do Twoich potrzeb.

 • Firma finansowa należąca do DAF Trucks:
  Podobnie jak firma DAF, jesteśmy częścią organizacji PACCAR Inc. i gwarantujemy rzetelność w zakresie finansowania oraz współpracę opartą na zaufaniu.
 • Ponad 50-letnie doświadczenie i poświęcenie dla transportu:
  Znamy specyfikę branży transportowej i rynek samochodów ciężarowych.
 • Kompleksowa obsługa: łatwo i przyjemnie:
  Ilość wymaganej pracy administracyjnej zmniejszy się, jeśli będziemy Twoim jedynym źródłem finansowania pojazdów, kontraktów serwisowych, ubezpieczeniowych i innych.*
 • Profesjonalna organizacja:
  Szybko udzielimy informacji na temat Twojej sytuacji kredytowej i przedstawimy profesjonalnie przygotowane oferty odpowiednie do Twoich potrzeb
 • Znajomość branży pojazdów ciężarowych:
  Oprócz nowych pojazdów DAF finansujemy także używane ciężarówki, naczepy i zabudowy. Wiemy, co napędza biznes, i możemy zaoferować szeroką gamę elastycznych rozwiązań.
 • Paneuropejska organizacja:
  Jesteśmy obecni w wielu krajach Europy i w zależności od lokalnie obowiązującego prawa możemy pomóc Ci sfinansować Twoją międzynarodową flotę, nawet jeśli Twoje przedsiębiorstwo jest zarejestrowane w kilku krajach. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie prowadzisz swoją działalność, i dysponujemy wiedzą na temat lokalnych uwarunkowań.

* w zależności od lokalnych przepisów

Sieć

Produkty i usługi PACCAR Financial są dostarczane przez autoryzowanych dealerów DAF Trucks Sales. W razie wątpliwości lub pytań o dopasowaną indywidualnie ofertę możesz oczywiście skontaktować się z nami bezpośrednio.

Branża transportu jest dziś zorientowana na aktywność międzynarodową, dlatego od partnera finansowego należy oczekiwać, aby również skupiał się na działalności na dużą skalę. Z pewnością chcesz mieć możliwość omówienia kwestii finansowania w ojczystym języku, a ponieważ finansowanie środków transportu często jest zależne od lokalnego prawa, oczekujesz rozwiązania odpowiedniego do danej sytuacji.

Dlatego firma PACCAR Financial proponuje wysokiej klasy lokalne wsparcie w wielu krajach.

PACCAR Financial jest jedną z czołowych firm zajmujących się finansowaniem zakupu środków transportu w Europie i dysponuje silną międzynarodową siecią z oddziałami w 8 krajach:

Kliknij nazwę kraju, aby przejść do lokalnej strony PACCAR Financial. Jeśli chcesz skontaktować się bezpośrednio z centralą, skorzystaj z formularza kontaktowego PACCAR Financial.

Fakty i liczby

PACCAR Financial Europe jest organizacją zatrudniającą 200 pracowników w 8 krajach i zajmuje się wszystkimi aspektami finansowania środków transportu.

Portfolio firmy PACCAR Financial Europe obejmuje około 38 000 ciężarówek i 1100 naczep. Pełna gama produktów jest wyceniana na ponad 1,8 miliarda euro. Jako organizacja finansowa należąca do firmy DAF Trucks NV jesteśmy głównym przedsiębiorstwem z grupy DAF zajmującym się finansowaniem w Europie. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na leasing operacyjny czy finansowy, wspólnie opracujemy odpowiednie rozwiązanie.

Jeśli masz pytania lub chcesz dokładnie poznać ofertę PACCAR Financial, nasi regionalni kierownicy ds. sprzedaży w danym kraju z przyjemnością rozwieją wszelkie wątpliwości.

Rozwój kariery w firmie PACCAR Financial

Firma PACCAR to globalny lider w dziedzinie projektowania, produkcji i wsparcia technicznego wysokiej jakości lekkich, średnich oraz ciężkich samochodów ciężarowych marek Kenworth, Peterbilt i DAF. PACCAR jest największym niezależnym producentem pojazdów ciężarowych w Stanach Zjednoczonych. Roczne obroty firmy wynoszą ponad 16 miliardów dolarów, a zatrudnionych w niej jest ponad 20 000 pracowników na całym świecie.

Oddział europejski jest wspierany przez 9000 pracowników, którzy wspólnie wytwarzają około 60 000 pojazdów użytkowych rocznie. Oferuje również usługi finansowe i rozwiązania informatyczne, a także dystrybuuje części do samochodów ciężarowych odpowiednio do ich zastosowań. Firma PACCAR jest notowana na giełdzie Nasdaq Stock Market (symbol PCAR), a jej strona internetowa znajduje się pod adresem www.paccar.com. Zatrudnienie w organizacji PACCAR oznacza międzynarodowe środowisko pracy oraz doskonałe możliwości rozwoju osobistego.

PACCAR Financial Europe oferuje rozwiązania finansowe dla klientów DAF w 8 krajach i koncentruje się wyłącznie na sektorze transportu. PACCAR Financial Europe zapewnia szeroki zakres produktów i usług finansowania nowych i używanych ciężarówek i naczep. Proponujemy wiele interesujących stanowisk pracy w różnych obszarach naszej działalności.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć wszystkie stanowiska, miejsca pracy i możliwości zatrudnienia absolwentów

daftrucks.pl at facebook