Skwarek Logistic
DAF Truck Service Dealer™

DAF
Usługi PACCAR Financial

Usługi
PACCAR Financial – koncentracja na branży transportowej

Finansowanie środków transportu dotyczy nie tylko nowo zakupionych pojazdów. To znacznie więcej. Możemy zaproponować włączenie do umowy finansowej różnych usług, np. kontraktu serwisowego, ubezpieczenia, a także wielu innych opcji. Firma PACCAR Financial zajmie się wszystkimi usługami, a Ty możesz skupić się na prowadzeniu działalności.

DAF MultiSupport – kontrakt serwisowy
Umowy na naprawę i obsługę

Gdy użytkujesz pojazd w ramach umowy leasingu, chcesz, aby przez najbliższe lata działał on bez zarzutów. Dlatego DAF Trucks proponuje konkurencyjne kontrakty serwisowe idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. W zależności od lokalnie obowiązujących przepisów firma PACCAR Financial może zawrzeć w umowie leasingu koszty związane z naprawami i obsługą, a także innymi usługami, takimi jak ubezpieczenie pojazdu, ubezpieczenie GAP, podatek drogowy i winiety*.

Firma PACCAR Financial zajmie się wszystkimi usługami, a Ty możesz skupić się na prowadzeniu działalności. Wszystkie umowy dostępne w ramach programu DAF MultiSupport mogą być ujęte w umowie finansowej. Aby uzyskać więcej informacji na temat różnych pakietów serwisowych, odwiedź stronę DAF MultiSupport.

* w zależności od lokalnych przepisów

daftrucks.pl at facebook